Powiedz mi to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.” 
- Benjamin Franklin

Projekt Trener to szkolenia produktowe, montażowe oraz sprzedażowe dla Doradców Klienta.

Zaangażowany sprzedawca, który posiada wiedzę i wierzy w produkt to prawdziwy skarb. Ma bezpośredni wpływ na zadowolenie Klienta, a co za tym idzie, na zwiększanie sprzedaży i realizowanie celów organizacji.

Nasz trener to najlepszy doradca. To partner Klienta.

Szkolenia montażowe
Szkolenia montażowe
Szkolenia montażowe na różnych systemach podłogowych.
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe dla doradców oparte na doświadczeniach klientów, doradców oraz producentów.
Dostęp do wiedzy
Dostęp do wiedzy
Dostarczamy wiedzę niezbędną do ich sprzedaży. Mamy zespół przeszkolonych przedstawicieli oraz trenerów na wybranych sklepach, którzy wspierają swoją wiedzą ekipy sklepowe oraz aktywnie promują produkty.
Serwis
Serwis
Nasi Doradcy z pełnym zaangażowaniem wspierają Konsumentów w podejmowaniu optymalnych decyzji zakupowych. Zadowolony Klient to najlepsza reklama!
Jacek Huryń

W naszej branży najważniejsi są ludzie. Sprzedawca, manager sprzedaży, kierownik działu - każdy z nich przeprowadza codziennie dziesiątki rozmów handlowych z Klientami, starając się dobrać odpowiednie produkty do indywidualnych potrzeb Klienta. Dlatego też projekt Trener to jeden z najważniejszych projektów w naszej firmie, ponieważ pozwala ona na spełnienie kilku celów naraz: doradzenie Klientowi wybierającemu produkt, przekazanie wiedzy sprzedawcy który produkt oferuje i zadbanie o odpowiednią ekspozycję w markecie. A na sam koniec osiągamy cel nadrzędny: Klient wychodzi ze sklepu zadowolony z idealnie dobranym dla siebie produktem.

 

 

Jacek Huryń

Dyrektor Handlowy Emergo

We invite you to cooperate.

Trener w markecie DIY to wsparcie sprzedawcy i fachowa wiedza o produktach dla Klientów. Dzielenie się wiedzą to najlepszy sposób na sukces, zaangażowanie współpracowników i spełnienie oczekiwań Klienta.

Implemented conception

You need a business concept?

1

liczba producentów, z którymi współpracujemy