Żeby zaszła jakakolwiek zmiana, trzeba zrobić dla niej miejsce. 
Zmiana bowiem jest czymś nowym, co zastępuje stare. 
Zatem to stare musi dać przestrzeń nowemu.

Co spotykasz na swojej drodze?

Niską jakość ekspozycji!

Co nas wyróżnia?

Jakość z górnej półki! Estetyka w połączeniu z użytecznością, w maksymalnie uniwersalnej formie. Półki na ekspozycji mogą występować pod osobnymi markami, pod wspólną marką lub bez marki. Spójność wizualną zapewnia przyporządkowanie półek do określonej stylizacji (pokoju) oraz ujednolicona kolorystyka. Dzięki wysmakowaniu projektu możemy zaoferować aspirujące produkty w świetnej cenie!

Poszerzamy kontekst półki. Półka jest nie tylko elementem użytkowym.  Sama w sobie może być ozdobą ściany, ale kiedy uzupełnimy ją o elementy graficzne ożywi pomieszczenie w zupełnie nowy sposób. Możliwości ogranicza jedynie fantazja!

Modułowość ekspozycji
Modułowość ekspozycji
Im więcej modułów, tym więcej prezentowanych pomieszczeń.
Design
Design
Naturalne materiały i ich połączenia, najmodniejsze trendy.
Prostota
Prostota
Podstawowe proste kształty, podstawowe delikatne kolory.
Użyteczność
Użyteczność
To nadal przedmiot służący do przechowywania, produkty testowane są na wytrzymałość.
Dorota Kozłowska

Pracujemy nad nowymi produktami wspierając się obowiązującymi kolorami Pantone, czego najlepszym przykładem jest seria półek opartych na kolorze roku 2020 Classic Blue. A zwieńczeniem skrojonego na miarę konceptu produktowego jest ekspozycja, która zaskakuje i inspiruje.

 

Dorota Kozłowska

Młodszy Menadżer Produktu w Emergo

We invite you to cooperate.

Recommendations of our clients and suppliers

Emergo zleciło naszej agencji przygotowanie niestandardowego sposobu ekspozycji półek ściennych z konceptu GROA. Produkty okazały się tak inspirujące, że realizacja projektu dostarczyła nam mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Oby więcej takich zleceń i klientów tak profesjonalnie podchodzących do współpracy. Jej efekty na pewno będą zwracać na siebie uwagę! 

Andrzej Nowak
Andrzej Nowak
Agencja Goody
goody

Kompletny koncept odpowiadający na potrzeby klienta. To połączenie produktów, których głównym zadaniem jest funkcjonalność oraz pielęgnowanie obowiązujących trendów, które pozwalają na zabawę kolorem, formą i łączenie ze sobą różnych elementów.

Implemented conception

You need a business concept?

1

liczba producentów, z którymi współpracujemy