Kompleksowość konceptu to idealnie dobrane listwy wykończeniowe, w odpowiednim kolorze i z odpowiedniego materiału oraz specjalistyczny / profesjonalny, dopasowany do przeznaczenia podłogi podkład, który zwiększa jej komfort użytkowania.

Home Inspire to nie pojedyncze produkty, a kompleksowy koncept rozwiązań korzystnych dla Klienta biznesowego oraz indywidualnego.

Design
Design
Produkty wybieramy zgodnie z obecnymi i nadchodzącymi trendami, z indywidualnym podejściem do każdego z naszych Partnerów Biznesowych - uwzględniając ich strategię oraz oczekiwania.
Jakość
Jakość
Jakość naszych produktów to nasz dodatkowy atut. Wszystkie muszą przejść szereg testów, aby zagwarantować długotrwałe użytkowanie. Nasi Dostawcy muszą również spełniać wymagania społeczne i środowiskowe.
Wiedza
Wiedza
Dostarczamy wiedzę niezbędną do ich sprzedaży. Mamy zespół przeszkolonych przedstawicieli oraz trenerów (w wybranych sklepach), którzy wspierają swoją wiedzą ekipy sklepowe oraz aktywnie promują produkty.
Produkty
Produkty
Idealna podłoga, profesjonalny podkład i listwa przypodłogowa zgodna z najnowszymi trendami wykończenia wnętrz tworzą pełen projekt podłogowy, który oferujemy naszymi Klientom biznesowym, jak i indywidualnym.
Piotr Gutkowski

Dekor jest wszystkim: lubię myśleć o naszych produktach w ten sposób bo to zdanie oddaje esencję zarządzania kategorią podłóg. Jeżeli dodamy do tego wysoką jakość i marketing skupiony na korzyściach dla Klienta to mamy przepis na sukces. Tak właśnie projektujemy nasze koncepty, produkty i rozwiązania. No i jeszcze jedna sprawa: nie jest ważne kto dzisiaj produkuje, ważne kto ma jaki pomysł na sprzedaż i jakie podejście do Klienta prezentuje. 


Zapraszamy do współpracy!

 

Piotr Gutkowski

Dyrektor rozwoju produktu Emergo

We invite you to cooperate.

Recommendations of our clients and suppliers

3

Cenk Buyuktosun
Cenk Buyuktosun
1
Kastamonu

Emergo przygotowało dla naszej sieci koncept produktowy, który sukcesywnie wprowadzamy. Pomysł na koncept, plan działania oraz wsparcie dla sklepów przez ich dział sprzedaży były kluczowymi czynnikami sukcesu. Mamy nadzieję rozwijać naszą współpracę w przyszłość.

Paweł Soroka
Paweł Soroka
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
Dobre dla domu

Oferta produktowa w markecie budowlanym powinna być przyjazna i zrozumiała dla Klienta. A do tego zaoferowana w bardzo atrakcyjnej cenie i dostępna od ręki - tak, aby Klient mógł "zrobić to sam", z uśmiechem na ustach. Oferta w sklepie specjalistycznym to wybór najlepszych dekorów, zaprezentowanych na przyjaznym dla Klienta ekspozytorze. Takim, który z łatwością może być przeniesiony do drzwi lub płytek, aby dobrać idealnie kolorystykę danego wnętrza. Wszystkie te założenia realizują podłogi laminowane i winylowe Home Inspire. Zainspiruj się idealnie dobranym wzornictwem w atrakcyjnej cenie!

Implemented conception

You need a business concept?

1

liczba producentów, z którymi współpracujemy