Our advantages

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Read more

Zorientowani na potrzeby Klientów

Są one dla nas punktem wyjścia przy każdym procesie, który zachodzi w naszej firmie. Projektując nowy produkt, szukając nowych rozwiązań czy wprowadzając nowe procesy, zawsze zadajemy sobie pytanie: jakie jest drzewo potrzeb Konsumenta  i czy projektowana zmiana ma na celu zwiększenie jego satysfakcji? 

Podejście zorientowane na Konsumenta, który ostatecznie kupuje nasz produkt u naszych Partnerów handlowych pozwala maksymalizować sprzedaż, jak i unikać wielu kłopotów związanych z prowadzeniem handlu. Dbając jego o dobro i satysfakcję, dbamy jednocześnie o sukces handlowy naszych Partnerów, a także naszej firmy.  Wszyscy zyskują!

Contact

Przygotowani kompleksowo

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania zawierające wszystkie niezbędne elementy potrzebne, aby osiągnąć sukces. Opracowujemy strategię, przygotowujemy koncept, znajdujemy produkty i odpowiednio je wyceniamy. Następnie pracujemy nad komunikacją i wsparciem sprzedaży oraz pomagamy zaimplementować koncept u naszych Klientów biznesowych. I na tym nie kończymy! Obserwujemy, poprawiamy i wspólnie ulepszamy nasze produkty i usługi. Czy można współpracować bardziej kompleksowo?

Elastyczni i gotowi do działania

Lubimy wyzwania, nowe projekty, zmiany. Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną pewną rzeczą są podatki i śmierć. Naszym zdaniem trzeba dodać jeszcze coś: zmiany.  

Jesteśmy elastyczni i gotowi do działania, ponieważ wiemy, że to, co jest pewne dzisiaj, jutro może być już nieaktualne. Nie obrażamy się na rzeczywistość i problemy, tylko staramy się zmienną rzeczywistość polubić, a problemy – rozwiązywać. Działamy?

Contact

Profesjonalni

Dział sprzedaży i zakupów to serce firmy handlowej. To rozmowy z Klientami, zawieranie umów biznesowych, transakcji handlowych, negocjowanie najlepszych warunków zakupowych i wyszukiwanie produktów na całym świecie. A teraz konkretnie: Emergo to zespół najlepszych managerów, handlowców i zakupowców. Działamy dla Waszych zysków!

Magazyn oraz dział finansowy to krwioobieg firmy handlowej. Zapewnia przepływ produktów, zasobów i finansów, jednym słowem kontroluje zdrową organizację i daje pozostałym działom zaplecze do działania na najwyższych obrotach. Spokojnie! Wasze dokumenty i produkty są we właściwych rękach. Pracownicy Emergo zapewniają, że wszystko dotrze na czas i zostanie odpowiednio zaksięgowane. 

Dział obsługi Klienta i dział HR dbają o satysfakcję naszych wszystkich Klientów: ostatecznych - kupujących nasze produkty, jak i Klientów wewnętrznych - czyli naszych dostawców oraz współpracowników. 

Każda firma to ludzie i relacje jakie nawiązują.  

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszym profesjonalnym i uśmiechniętym zespołem!

1

Zapraszamy do kontaktu

"Skuteczność jest miarą prawdy. Jeżeli człowiek nie jest w życiu skuteczny, to znaczy, że prawda którą się posługuje jest nieaktualna."

Formularz kontaktowy2

Co nas wyróżnia?

1

liczba producentów, z którymi współpracujemy