< >

Rekomendacje

Profesjonalny dystrybutor

Od dłuższego czasu szukaliśmy dużego profesjonalnego dystrybutora do sprzedaży podłóg laminowanych w marketach DIY w Polsce. Emergo okazało się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalny dział zakupów i rozwoju produktu, skuteczny dział sprzedaży i szybka implementacja produktów Kastamonu u kluczowych Klientów to główne czynniki sukcesu potwierdzające, że Emergo to idealny partner biznesowy dla naszej fabryki. Mamy pewność, że nasza współpraca rozwinie się w pożądanym przez obie firmy kierunku.

Cenk Buyuktosun
Cenk Buyuktosun
Sales and Marketing Director
Kastamonu
Najlepszy partner dla Pfleiderer

Pfleiderer współpracuje tylko z najlepszymi partnerami, którzy potrafią zapewnić serwis na wysokim poziomie oraz terminowość dostaw, bardzo ważną w przypadku kategorii blatów kuchennych. Emergo obsługuje bardzo ważny i strategiczny dla Pfleiderer rynek marketów budowlanych DIY i wspólnie rozwijamy się tam od wielu lat generując satysfakcjonujące wyniki dla obu firm. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie rozwijała się zgodnie z naszymi planami.

Tomasz Nierebiński
Tomasz Nierebiński
Construction&Diy Sales Manager
Pfleiderer
Wieloletnia Współpraca

Współpracujemy z Emergo już ponad 7 lat i jest to współpraca pełna sukcesów. Emergo to poważny dystrybutor, który pozwala nam jako producentowi wprowadzić na rynek wiele z przygotowanych przez nas nowości oraz przekazać wiedzę produktową do marketów i sklepów specjalistycznych w profesjonalny sposób.

Ivonna Neuhofer
Ivonna Neuhofer
Sales Director Neuhofer Holz GmbH
Neuhofer Holz
Najlepsze koncepty produktowe

Emergo przygotowało dla naszej sieci koncept produktowy, który sukcesywnie wprowadzamy. Pomysł na koncept, plan działania oraz wsparcie dla sklepów przez ich dział sprzedaży były kluczowymi czynnikami sukcesu. Mamy nadzieję rozwijać naszą współpracę w przyszłość.

Paweł Soroka
Paweł Soroka
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
Dobre dla domu
Kreatywny Klient

Emergo zleciło naszej agencji przygotowanie niestandardowego sposobu ekspozycji półek ściennych z konceptu GROA. Produkty okazały się tak inspirujące, że realizacja projektu dostarczyła nam mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Oby więcej takich zleceń i klientów tak profesjonalnie podchodzących do współpracy. Jej efekty na pewno będą zwracać na siebie uwagę! 

Andrzej Nowak
Andrzej Nowak
Agencja Goody
goody

Nasi klienci

Nasi Dostawcy

40

liczba producentów, z którymi współpracujemy

500

liczba Klientów biznesowych, do których dostarczamy produkty

600

liczba produktów w bieżącej ofercie

10

liczba kategorii produktowych w ofercie

15

liczba lat na rynku w branży wykończenia wnętrz

1 000 000

zadowolonych Klientów